Den dětí - zpráva

17. dubna 2014 v 17:00 | Terezka |  Školní práce
Den dětí v Borovině (nejen pro děti)
V rámci třetího ročníku festivalu "Borovina ...živá dodnes" proběhl v sobotu 1.června od 13:00 do 16:00 v areálu bývalého BOPA v Borovině Den dětí. Ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Třebíč připravili organizátoři odpoledne plné her, zábavy a soutěží.

Pro děti bylo připraveno třináct stanovišť s nejrůznějšími úkoly, za jejichž kompletní splnění dostaly sladkou odměnu. Jednalo se například o střelbu z kuše a luku, vysoká lana nebo kolektivní hry. K vyzkoušení zde byly i vozítka segway, elektro-koloběžky, RC modely na dálkové ovládání, projížďka na koňském povoze, žonglování pod dohledem členů třebíčské, žongléřské skupiny MagniS nebo klasický skákací hrad, trampolíny a nafukovací fotbalové hřiště. Na akci pomohli i policisti, hasiči, lékaři, firma Esko-T a zástupci E.ON, kteří dětem předvedli a zábavně popsali svoji práci. Na jevišti po celou probíhaly ukázky třebíčských kroužků např. Aikido Třebíč, taneční skupina Positive apod.

Součástí byl i Borovinský duatlon a v rámci akce došlo k vytvoření nového českého rekordu o nejdelší tkaničku svázanou z běžných tkaniček.


Na své si přišli děti všech věkových kategorií i jejich rodiče a prarodiče. Organizátoři si chválili hojnou účast a počasí. Ředitelka Domu dětí a mládeže Třebíč Bc. Jarmila Pavlíčková podotkla : "Jsem s průběhem akce spokojená, vše proběhlo jak má být, organizátoři zvládli své role na jedničku a i počasí nám přálo. Příští rok se na naši akci můžete těšit znovu!".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama